Ningbo Keyluo машина Inc, од 2011 година Управувано од страна на дизајнот, се фокусираше на услугата, посветена на quality.Our компанија е еден од водечките метал печат, ЦПУ машинска обработка, Леене и обичај производство во Ningbo, China.We понуда OEM / ODM
    услуга, како и да се намалување на инженери напор на клиентите и да се забрза за развој на производ процес да им помогне на клиентите да се понапред на пазарот competition.We специјализираат во сектори на пазарот на OEM авто делови, изградба хардвер, електрични и медицински.

    Контактирајте не Прочитај повеќе

    Избрана производи

    Нови пристигнувања

    WhatsApp Online Chat !