Makinë Ningbo Keyluo inc, që nga viti 2011. shtyrë me dashje, u përqëndrua në shërbim, e angazhuar për të quality.Our Company është një udhëheqës metalike vulosje, machining CNC, vdesin hedh dhe Custom Prodhim në Ningbo, China.We ofrojnë OEM / ODM
    shërbimit, si dhe për të reduktuar inxhinierë përpjekje konsumatorëve dhe përshpejtimin e zhvillimit të produktit procesin për të ndihmuar klientët të marrë përpara të tregut competition.We specializuar në sektorët e tregut të pjesëve OEM Auto, pajisje ndertimi, elektrike dhe mjekësore.

    Na kontaktoni Lexo më shumë

    Featured Produkte

    Arritje të reja

    WhatsApp Online Chat !